Adresaci kursu

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli wychowania przedszkolnego, nauczycieli szkoły podstawowej oraz osób pracujących z dziećmi w ramach wczesnej interwencji i wczesnego wspomagania rozwoju

Prowadzący szkolenie: mgr Agnieszka Hankus

Cel kursu

Poznanie metod diagnozy afazji, zapoznanie się z terminologią fachową, a także z formami oddziaływań terapeutycznych. Po zakończeniu szkolenia uczestnik:

• Zna terminologię fachową dotyczącą afazji
  • Rozpoznaje afazję, wie jakie są jej przyczyny
  • Zna metody diagnozy
  • Rozumie etapy terapii afazji
  • Stosuje kroki postępowania terapeutycznego

Koszt

Cena: 159,00 zł przy zapisie do 25.02.2023 139,00 zł

Uczestnik otrzyma

• materiały szkoleniowe (drogą elektroniczną): karty diagnozy, zestawy ćwiczeń

Opłaty prosimy dokonywać na numer konta:
ING Bank Śląski 88 1050 1360 1000 0022 7513 1262

W przypadku nieruchomienia kursu IDN WIEDZA Instytut Doskonalenia Zawodowego w Katowicach, ul. Ordona 7/15, 40-164 Katowice, zobowiązuje się zwrócić wpłaconą kwotę na wskazane przez Słuchacza konto bankowe lub zaproponuje inny termin szkolenia.

Termin kursu i miejsce zajęć

Kurs odbędzie się 03.03.2023 (piątek w godzinach 16.30-20.30 – 5 godzin)
Miejsce realizacji zajęć: kurs on-line

Plan kursu

1. Wprowadzenie do afazjologii. Problematyka zjawisk afatycznych.
  2. Prawdy i mity o afazji
  3. Jak diagnozować? Diagnoza różnicowa.
  4. Charakterystyka afazji wieku dziecięcego. Studium przypadku.
  5. Istota terapii
  6. Metody terapii
  7. Dziecko z afazją w systemie edukacji

1. Karta zgłoszenia.
  2. Pisemne zobowiązanie dyrektora placówki do pokrycia kosztów szkolenia za daną osobę (dotyczy uczestników, za których reguluje opłatę szkoła/placówka. Na Państwa życzenie wystawiamy faktury z przedłużonym terminem płatności).

Warunki rezygnacji

Rezygnacje z kursu Instytut przyjmuje tylko w formie pisemnej. Za datę rezygnacji uznaje się datę dostarczenia/wpływu dokumentu do Instytutu. Warunki rezygnacji:

• powyżej 21 dni przed rozpoczęciem kursu – zwrot dokonanej należności;
  • od 14 do 21 dni przed rozpoczęciem kursu – potrącenie 10% pełnej należności;
  • od 7 do 14 dni przed rozpoczęciem kursu – potrącenie 25% pełnej należności;
  • od 3 do 7 dni przed rozpoczęciem kursu – potrącenie 50% pełnej należności;
  • od 1 do 3 dni przed rozpoczęciem kursu – potrącenie 75% pełnej należności;
  • w dniu rozpoczęcia kursu i później – należność nie podlega zwrotowi.

Dodatkowe informacje

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: pod numerami telefonów: 32 297 43 42 oraz 500-012-950 lub poprzez e-mail: idn@idn.edu.pl.