ZACHOWANA TRUDNE U OSÓB ZE SPEKTRUM AUTYZMU, SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACUJNYMI, W TYM NIEPEŁNOSPRAWNYMI INTELEKTUALNIE – JAK SOBIE Z NIMI RADZIĆ?

Kurs skierowany jest do:

nauczycieli, pedagogów, psychologów, rodziców i studentów

Forma zajęć: wykład/warsztat

Prowadzący:

MAGDALENA MORCHAT – psycholog, oligofrenopedagog, autystolog, specjalista ds. wczesnej interwencji, terapeuta zachowania i umiejętności społecznych, terapeuta Alternatywnych Metod Komunikacji i terapeuta SI (I stopień), instruktor masażu Shantala oraz Shantala Body Touch, praktyk metody KidsʾSkills.

Cele i treści :

• Co to jest zachowanie trudne?
  • Przykłady trudnych zachowań
  • Przyczyny zachowań niepożądanych
  • Sposoby radzenia sobie z trudnościami w wymiarze praktycznym – biorąc pod uwagę najnowsze podejścia w tym obszarze (podejście behawioralne, pro aktywne, teoria trzech trójkątów, podejście skoncentrowane na rozwiązaniach, AMK, TUS)
  • ćwiczenia praktyczne związane z indywidualnymi zachowaniami – analiza poszczególnych zachowań

• zaświadczenie ukończenia kursu
  • materiały szkoleniowe (drogą elektroniczną)

Czas trwania:

2 dni (16 godzin dydaktycznych)

Cena:  249,00 zł

Termin II edycji: 2020

• Pisemne zobowiązanie dyrektora placówki do pokrycia kosztów szkolenia za daną osobę*
    *Dotyczy uczestników, za których reguluje opłatę szkoła/placówka. Na Państwa życzenie wystawiamy faktury z przedłużonym terminem płatności.

KLIKNIJ, ABY WSŁAĆ ZGŁOSZENIE

W przypadku nieuruchomienia kursu Instytut Doskonalenia Nauczycieli „WIEDZA”, ul. Wojewódzka 29/14, 40-026 Katowice, zobowiązuje się zwrócić wpłaconą kwotę na wskazane przez Słuchacza konto bankowe lub zaproponuje inny termin szkolenia.