TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH – TECHNIKI ZAAWANSOWANE

SZKOLENIE PRZEZNACZONE DLA OSÓB, KTÓRE UKOŃCZYŁY  TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH ( w wymiarze 20 godzin)

Prowadzący: mgr Tomasz Kuta

Szkolenie skierowane jest do:

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nauczycieli- terapeutów szkół podstawowych i licealnych, terapeutów zajęciowych, psychologów, pedagogów, socjoterapeutów, asystentów osób z niepełnosprawnościami, studentów kierunków pedagogicznych i psychologicznych, którzy ukończyli szkolenie podstawowe w zakresie TUS.

Cel szkolenia:

Wzbogacenie warsztatu o wiadomości i umiejętności praktyczne dotyczące prowadzenia treningu umiejętności społecznych dzieci i młodzieży

Prowadząca: mgr Tomasz Kuta

1. Trening umiejętności współpracy w grupie
  2. Strategie radzenia sobie z zachowaniami nieaprobowanymi społecznie
  3. Techniki odreagowania napięć emocjonalnych
  4. Metodyka prowadzenia zajęć w zależności od specyfiki grupy
  5. Narzędzia treningowe. Warsztat

Termin : 23.11.2019 (sobota) – brak  wolnych miejsc !!!

Termin II edycji : 30.11.2019 (sobota)

Koszt szkolenia: 179,00 zł

Osobom, które uczestniczyły w pierwszej części szkolenia organizowanej przez IDN WIEDZA, oferujemy cenę promocyjną  – 159,00 zł.

KLIKNIJ, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE