TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH – DLA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGOL

Szkolenie skierowane jest do:

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, psychologów, pedagogów oraz logopedów zatrudnionych w przedszkolach ,oddziałach przedszkolnych oraz klasach I- III SP, którzy ukończyli szkolenie podstawowe w zakresie TUS

Cel szkolenia:

Wzbogacenie warsztatu o wiadomości i umiejętności praktyczne dotyczące prowadzenia treningu umiejętności społecznych dzieci, a także poznanie specyfiki prowadzenia TUS dla dzieci

Prowadzący: mgr Tomasz Kuta– psycholog, logopeda, pedagog. Stowarzyszenie Arteterapeutów Polskich „KAJROS”

Czas trwania: 1 dzień ( 10 godzin dydaktycznych)

Termin: 12.12.2019 (czwartek) – ZMIANA TERMINU Z 17.10.2019

Koszt: 179,00 zł

• Karta zgłoszenia
  • Pisemne zobowiązanie dyrektora placówki do pokrycia kosztów szkolenia za daną osobę*
    *Dotyczy uczestników, za których reguluje opłatę szkoła/placówka. Na Państwa życzenie wystawiamy faktury z przedłużonym terminem płatności.

KLIKNIJ, ABY PRZESŁAĆ ZGŁOSZENIE ELEKTRONICZNE!

W przypadku nieruchomienia kursu Instytut Doskonalenia Nauczycieli „WIEDZA”,  ul. Wojewódzka 29/14, 40-026 Katowice, zobowiązuje się zwrócić wpłaconą kwotę na wskazane przez Słuchacza konto bankowe lub zaproponuje inny termin szkolenia.

WARUNKI REZYGNACJI w przypadku faktur z przedłużonym terminem płatności:

*W przypadku REZYGNACJI  z udziału w szkoleniu prosimy o informację zwrotną, najpóźniej do wtorku przed planowanym terminem realizacji. Złożenie rezygnacji po wskazanym wyżej terminie lub nie stawienie się na szkolenie BĘDZIE SKUTKOWAŁO WYSTAWIENIEM FAKTURY NA OSOBĘ ZGŁOSZONĄ DO UDZIAŁU W TYM SZKOLENIU.