SPEKTRUM AUTYZMU – metody pracy z dzieckiem z Zespołem Aspergera, autyzmem oraz całościowymi zaburzeniami rozwojowymi niezdiagnozowanymi inaczej

Kurs skierowany jest do:

nauczycieli, pedagogów, psychologów, rodziców i studentów

Forma zajęć: wykład/warsztat

Prowadzący:

MAGDALENA MORCHAT – psycholog, oligofrenopedagog, autystolog, specjalista ds. wczesnej interwencji, terapeuta zachowania i umiejętności społecznych, terapeuta Alternatywnych Metod Komunikacji i terapeuta SI (I stopień), instruktor masażu Shantala oraz Shantala Body Touch, praktyk metody KidsʾSkills.

Cele i treści :

• Podejścia oraz etapy pracy terapeutycznej
  • Zasady pracy terapeutycznej
  • Podstawowe metody stosowane w pracy z osobami ze spektrum autyzmu
  • Nabycie umiejętności doboru odpowiedniej metody do pracy z dzieckiem
  • W trakcie szkolenia uczestnicy będą mogli  podczas wielu ćwiczeń przepracować proponowane treści
  • W trakcie szkolenia uczestnicy będą mogli zaobserwować na materiale filmowym praktyczną pracę poszczególnymi metodami
  • Pomoce dydaktyczne

• zaświadczenie ukończenia kursu
  • materiały szkoleniowe (drogą elektroniczną)

Czas trwania:

2 dni (16 godzin dydaktycznych)

Cena:  249,00 zł

Termin II edycji: WIOSNA 2020 (soboty) – szczegóły wkrótce!

• Pisemne zobowiązanie dyrektora placówki do pokrycia kosztów szkolenia za daną osobę*
    *Dotyczy uczestników, za których reguluje opłatę szkoła/placówka. Na Państwa życzenie wystawiamy faktury z przedłużonym terminem płatności.

KLIKNIJ, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE

.

W przypadku nieuruchomienia kursu Instytut Doskonalenia Nauczycieli „WIEDZA”, ul. Wojewódzka 29/14, 40-026 Katowice, zobowiązuje się zwrócić wpłaconą kwotę na wskazane przez Słuchacza konto bankowe lub zaproponuje inny termin szkolenia.