SOCJOTECHNIKI WSPOMAGAJĄCE PRACĘ Z UCZNIEM LENIWYM

Program:

1.     Ogólne ramy szkolenia

2.     Motywacja i wiek rozwojowy – wykład

3.     Techniki CBT w pracy z motywacją  – wykład i prezentacja wybranych technik.

4.     Metoda Motywacji Błyskawicznej w 6 krokach – technika do pracy krótkoterminowej z motywacją  wykład, odsłuchanie nagrania sesji i ćwiczenie w parach.

5.     Indywidualna Ścieżka Rozwoju – technika do pracy długoterminowej nad motywacją – wykład i ćwiczenie w grupach.

6.     Omówienie bibliografii i wsparcie konsultacyjne

• zaświadczenie ukończenia kursu
  • materiały szkoleniowe (drogą elektroniczną)

Termin II edycji: jesień 2020

Czas: 5 godzin dydaktycznych

Koszt: 75,00 zł

KLIKNIJ, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE

• Pisemne zobowiązanie dyrektora placówki do pokrycia kosztów szkolenia za daną osobę*
    *Dotyczy uczestników, za których reguluje opłatę szkoła/placówka. Na Państwa życzenie wystawiamy faktury z przedłużonym terminem płatności.

.

W przypadku nieuruchomienia kursu Instytut Doskonalenia Nauczycieli „WIEDZA”, ul. Wojewódzka 29/14, 40-026 Katowice, zobowiązuje się zwrócić wpłaconą kwotę na wskazane przez Słuchacza konto bankowe lub zaproponuje inny termin szkolenia.