SMYKI W KRAINIE MUZYKI. Zabawy muzyczno-ruchowe dla najmłodszych. Elementy Metody Batti Strauss w zabawach muzycznych

Prowadząca: Magdalena Matusiak-Mertens

Szkolenie skierowane jest do:

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli wychowania przedszkolnego, nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej oraz osób pracujących z dziećmi w wieku od 3 do 10 lat.

Cel szkolenia:

Poznanie metod aktywnego słuchania muzyki i sposobów jej wykorzystania na zajęciach z dziećmi.

• otrzyma pakiet gotowych pomysłów na zabawy z dziećmi
  • pozna improwizacje instrumentalno-taneczne opracowane przez Batti Strauss i jej kontynuatorów, a także zabawy muzyczne inspirowane metodami aktywnego słuchania muzyki
  • będzie potrafił przygotować ciekawy prezent okolicznościowy
  • pozna i wdroży do swoich działań proste zabawy rytmiczne, a także piosenki kształtujące świadomość własnego ciała
  • nabierze sił i pozytywnej energii do działania!
  • uczestnik otrzyma: zaświadczenie, materiały szkoleniowe: płyty z opisem wszystkich wykorzystanych zabaw, utworów i pomysłów

1. Witamy się serdecznie i rytmicznie i tanecznie.
    2. Będzie też ciekawie, gdy poznamy się w zabawie.
    3. Świadomość własnego ciała – to działa!
    4. Aktywne słuchanie muzyki – czyli jak muzykę klasyczną pokochają smyki.
    5. Muzyczne improwizacje – prowadzącej inspiracje.
    6. Na dodatek – dla zachęty – eksperyment: Tęcza i pomysł na ciekawe prezenty.

Czas trwania: 1 dzień (10 godzin dydaktycznych)

Cena: 179,00 zł

Terminy  kursów: 7.10.2017 oraz 2.12.2017

Harmonogram  kursu:

•  8.30-10.45 – Sesja I
  •  10.45-11.00– Przerwa na kawę, herbatę, słodki poczęstunek
  •  11.00-13.00 – Sesja II
  •  13.00-13.30 – Obiad (posiłek zostanie podany w miejscu szkolenia)
  •  13.30-15.00 – Sesja III
  •  15.00-15.15 – Przerwa na kawę, herbatę
  •  15.15-16.00 – Sesja IV
  • 16.00-16.30 – Panel dyskusyjny, wręczenie zaświadczeń i upominków, zakończenie kursu.

• Pisemne zobowiązanie dyrektora do pokrycia kosztów szkolenia za daną osobę*

*Dotyczy uczestników, za których reguluje opłatę szkoła/placówka. Na Państwa życzenie wystawiamy faktury z przedłużonym terminem płatności.

W przypadku nieruchomienia kursu Instytut Doskonalenia Nauczycieli „WIEDZA”, ul. Wojewódzka 29/14, 40-026 Katowice, zobowiązuje się zwrócić wpłaconą kwotę na wskazane przez Słuchacza konto bankowe lub zaproponuje inny termin szkolenia.

Rezygnacje z kursu Instytut przyjmuje tylko w formie pisemnej. Za datę rezygnacji uznaje się datę dostarczenia/wpływu dokumentu do Instytutu. Warunki rezygnacji:

– od 3 do 7 dni przed rozpoczęciem kursu –  potrącenie 50% pełnej należności

KLIKNIJ, ABY PRZESŁAĆ ZGŁOSZENIE ELEKTRONICZNE!

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:

Telefon/fax: 32/297-43-42
Telefon:32/255-12-12
e-mail: idn @idn.edu.pl

99 % uczestników kursu, którzy uczestniczyli w szkoleniu w terminie 7 marca 2015 r. ocenili wykładowcę na 5 ( w skali 1-5), a swoje opinie wyrazili w ankietach:

„Szkolenie spełniło oczekiwania w 100%.”
„Super szkolenie! Zapoznałam się z nowościami jakie można wykorzystać na zajęciach muzycznych”
„Pełen profesjonalizm i bogactwo pomysłów. Pomimo zmęczenia bardzo radosna atmosfera”
„Ciekawe szkolenie, pełne inspirujących pomysłów do pracy z dziećmi.”
„Szkolenie bardzo ciekawe i przyjemne, przydatne w pracy z dziećmi – na pewno wykorzystam zabawy muzyczne.”