Gdy dzieci się nudzą, częściej marudzą – gry i zabawy integracyjne i twórcze dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Do kogo skierowane jest szkolenie:

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej.

Cel szkolenia:

Zapoznanie nauczycieli z nowymi zabawami i tańcami integracyjno-twórczymi oraz z prostymi eksperymentami urozmaicającymi zajęcia z dziećmi.

Czas trwania:

• otrzyma pakiet ciekawych pomysłów na zabawy integracyjne i twórcze urozmaicające codzienne zajęcia z dziećmi,
  • pozna metody stymulowania dzieci poprzez proponowanie ciekawych zadań, gier, zabaw i tańców,
  • pozna sposoby tworzenia więzi między dziećmi poprzez gry i zabawy,
  • będzie umiał wykorzystać proste eksperymenty, które urozmaicą i wzbogacą zajęcia w grupie,
  • pomoże poznawanie siebie nawzajem w pracy i zabawie.

Cena szkolenia:

750 zł.*

• zaświadczenie
  • materiały szkoleniowe
  • drobny upominek
  • słodki poczęstunek
  • dodatkowy prezent dla szkoły – kliknij: prezent

Karta zgłoszenia podpisana przez dyrektora szkoły/placówki

Kontakt:

Telefon/fax: 32/297- 43- 42
Telefon: 32/209 73 17
e-mail: idn@idn.edu.pl

*Cena ulega negocjacji w przypadku, gdy placówka wcześniej korzystała z naszej oferty szkoleniowej.