„KOLOROWA JESIEŃ” – elementy kinezjologicznego systemu kształcenia i terapii „edukacja przez ruch”

Szkolenie skierowane jest do:

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli wychowania przedszkolnego, nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej oraz osób pracujących z dziećmi w wieku od 3 do 10 lat.

Cel szkolenia:

Wzbogacenie zajęć z dziećmi poprzez wprowadzenie zabaw muzycznych  i plastycznych o tematyce jesiennej

Prowadząca:  Małgorzata Góra, Katarzyna Musiał

• zna układy taneczne do wykorzystania w codziennej pracy z dziećmi,   a także podczas różnych uroczystości
  • zna elementy systemu edukacji przez ruch
  • nabędzie umiejętność wykonania dowolnej pracy plastycznej z wykorzystaniem elementów edukacji przez ruch

• zaświadczenie
  • materiały szkoleniowe: płyty z muzyką, opis działań plastycznych i muzycznych

1. Muzyczne powitanie
  2. Jesienne zabawy plastyczne i muzyczne
  3. Podsumowanie kursu

Czas trwania: 1 dzień  (8 godzin dydaktycznych)

Termin: 7.10.2017

Koszt: 149,00

• Karta zgłoszenia podpisana przez dyrektora szkoły/placówki*

*Dotyczy uczestników, za których reguluje opłatę szkoła/placówka. Na Państwa życzenie wystawiamy rachunki z terminem płatności.

KLIKNIJ ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE

W przypadku nieruchomienia kursu Instytut Doskonalenia Nauczycieli „WIEDZA”, ul. Wojewódzka 29/14, 40-026 Katowice, zobowiązuje się zwrócić wpłaconą kwotę na wskazane przez Słuchacza konto bankowe lub zaproponuje inny termin szkolenia.

Rezygnacje z kursu Instytut przyjmuje tylko w formie pisemnej. Za datę rezygnacji uznaje się datę dostarczenia/wpływu dokumentu do Instytutu. Warunki rezygnacji: